ייעול תהליכים עסקיים עם טפסים דיגיטאלים ותקשורת אומניצ'אנל

שירות לקוחות

חזק את הקשר בין הלקוחות למותג על-ידי שיפור חווית הלקוח: מילוי טפסים, בין אם הם מודפסים או דיגיטלים, כרוך בטירחה רבה עבור הלקוחות. PB Digital מאפשרת לארגון לעצב, לייצר, להפיץ ולנהל טפסים דיגיטלים שהלקוחות יכולים למלא בקלות וביעילות, בכל פלטפורמה – מחשב נייד, נייד, סמארטפון וטאבלט. PB Digital אף מאפשרת לנציגי השירות של הארגון לסייע ללקוח במילוי טפסים באמצעות תכונת ה'גלישה משותפת' (Co-browsing), המאפשרת לנציג השירות למלא את הטופס ביחד עם הלקוח בזמן אמת, לוודא שהלקוח מילא כראוי את כל השדות, להראות ללקוח כיצד למלא כל שדה ועוד.  

PB Digital מייעלת באופן משמעותי תהליכי רכש ולוגיסיטיקה, מאפשרת לארגונים להפיק במהירות ובקלות מאות אלפי מסמכים ארגוניים כגון– חשבוניות, הזמנות רכש, תעודות משלוח ועוד– בפורמאט דיגיטלי ומודפס. אצל מאות הארגונים בהם מותקנת המערכת, בישראל, אירופה וארה"ב, היא מטפלת בהפקתם של מיליוני מסמכים מדי יום.

רכש ולוגיסטיקה

תהליכי HR - קליטת עובדים חדשים

PB Digital מאפשרת לארגון לקבל ערכת טפסים דיגיטלים חכמים המאפשרת למחלקת משאבי אנוש להפוך את כל תהליך קליטת העובדים לדיגיטי מקצה לקצה, עם טפסים חכמים, מונגשים ומותאמים לניידים. הערכה כוללת גם טופס 101 דיגיטלי, חכם ורספונסיבי  אותו ניתן לשלוח למילוי על-ידי העובדים במחשב ובסמארטפון – בקלות וביעילות.  את הטפסים ניתן להתקין בענן או On-premise, וטופס 101 דיגיטילי אשר מתממשק למערכות השכר והארכוב של הארגון. את כל הטפסים ניתן לעצב בהתאם לקו העיצובי של הארגון.

במקום שעסקה תיפול בגלל עיכובי חתימה, עם PB Digital ומודול החתימות הדיגיטלית Doxi, אין עיכובים ותירוצים. הנציג יוצר מסמך דיגיטלי ומפיץ אותו לסמארטפון, לטאבלט או למחשב של הלקוח, וזה חותם באמצעות מסך המגע או עכבר המחשב. 

להחתים לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים מרחוק

'בוט' מבוסס AI המאפשר לאסוף לידים ולספק מידע ללקוחות

הפתרון המשולב שמספקת קונסיסט מאפשר לשלב במערכת PB Digital 'בוט' מתקדם המאפשר לנהל דיאלוג עם הלקוחות ומכוון אותו במילוי טפסים ובקבלת מידע.

PB Digital  מתממשקת למערכות ה- CRM הארגוניות כגון SAP, CRM DYNAMICS, למערכות ERP, למערכות שכר ועוד.

חיבור למערכת CRM DYNAMICS

דילוג לתוכן