הנגשת מסמכים בהתאם לחוק הנגישות

ACCESS - iT - הפתרון המוביל בישראל להנגשת מסמכים וטפסים דיגיטלים

הנגשת מסמכי הארגון ביעילות ובאופן מיידי

צור קשר לקבלת הדגמה

PB DIGITAL - המערכת המובילה בישראל לעיצוב, הפקה, הפצה וניהול של מסמכים – דיגיטלים ומודפסים. PB DIGITAL מאפשרת להפוך כל טופס לחוויה, לייעל תהליכים ארגוניים ועסקיים ולמקסם את חווית הלקוח

טפסים דיגיטלים חכמים מאפשרים לארגון לספק חווית לקוח חדשנית ומתקדמת

טופס דיגיטלי מאפשר ללקוח שלך לקבל בצורה ממוקדת ונוחה מידע ושירותים שונים כאשר הוא פועל בתוך המסמך. השימוש במסמכים אינטראקטיביים מהווה איפה נדבך חשוב בחיזוק התקשורת והקשר עם הלקוחות.

Press release copywriting flat tiny persons vector illustration sales landing page template design. Group of people making research and composing marketing text for product publication online.

PB Digital מייעלת תהליכים חוצי ארגון באמצעות טפסים דיגיטלים דינמיים

המסמכים הדיגיטלים של PB Digital מאפשרים לארגון לספק ללקוחותיו שכבה שלמה של שירותים המקדמים את מטרותיו העסקיות ולהשתמש בהם כערוץ תקשורת חי, אקטיבי ודו-כיווני עם הלקוח והמשתמשים בארגון.

PB DIGITAL - המערכת המובילה בישראל לעיצוב, הפקה, הפצה וניהול של מסמכים – דיגיטלים ומודפסים. PB DIGITAL מאפשרת להפוך כל טופס לחוויה, לייעל תהליכים ארגוניים ועסקיים ולמקסם את חווית הלקוח

CONSIST VR - חדרי שירות לקוחות וירטואלים לחווית לקוח מושלמת

פתרון מתקדם ומקיף לחדרי שירות לקוחות וירטואלים בענן המאפשר לארגונים להקים חדרי שירות לקוחות וירטואלים, ממותגים על-פי הקו התדמיתי של הארגון, בהם יספקו נציגי הארגון סל מקיף של שירותים מקוונים.

CRM-04

הנגשת מסמכי PDF וטפסים ארגוניים בקלות וביעילות, בהתאם לחוק הנגשת מסמכים

PB Digital מאפשרת ליצור בקלות וביעילות מסמכים דיגיטאלם נגישים בהתאם לתקנות דרישות חוק הנגישות. כמו כן מאפשרת המערכת להנגיש בקלות מסמכי PDF קיימים בהתאם לעקרון ההכלה בנגישות.

צ'אט הטפסים של PB Digital מאפשר למלא טפסים דיגיטלים בקלות בוואטסאפ

PB Digital מאפשרת ליצור טפסים ומסמכים דיגיטלים חכמים עם לוגיקה מתקדמת אותם יכולים הלקוחות למלא באמצעות הודעת ווטסאפ או צ'ט. 'בוט' הטפסים מבקש מהמשתמש להקליד את הפרטים, ממלא את הטופס באופן אוטומטי והמערכת מייצרת סבב חתימות לטופס.

PB Digital מתממשקת למערכות ליבה ארגוניות כגון CRM ו-ERP

מערכת PB Digital מתממשקת לכל מערכות ה-CRM וה-ERP הפופולריות, כולל SAP, DYNAMICS, SALESFORCE ואחרות, ומאפשרת לעדכן את הנתונים המתקבלים מהטפסים הארגוניים באופן אוטומטי וממוכן, ללא הקלדה, ולחסוך לארגון זמן ומשאבים.

מקצת מ-300 שותפנו העסקיים של PB Digital בישראל ובעולם:

סיפור לקוח: טפסים דיגיטלים חכמים במועדון CLUB 365:

PB Digital - יתרונות עיקריים

PB Digital הנה המערכת הפופולארית ביותר בישראל לעיצוב, הפצה וניהול של מסמכים דיגיטלים וחכמים. המערכת מותקנת אצל למעלה מ-300 ארגונים – בישראל, אירופה וארה"ב, ומטפלת במיליוני מסמכים מדי יום.

PB Digital מספקת API פתוח המאפשר לה להתממשק למערכות הליבה הארגוניות – CRM ו-ERP ואחרות, ולעדכן את פרטי הלקוח באופן אוטומטי באופן החוסך לארגון זמן ומשאבים.

PB Digital מכילה תכונות מתקדמות כגון גלישה משותפת. נציג הארגון יכול לגלוש ביחד עם הלקוח במסמך ולכוון אותו בעת מילוי הפרטים. המערכת מספקת גם פתרון חדרי שירות לקוחות דיגיטלים מקיף – המאפשר לנציגי השירות לספק שירות בשיחת וידאו, למלא ביחד טפסים ומסמכים דיגיטלים בשיתוף מסך וגלישה משותפת ועוד.

מודול החתימות הדיגיטליות של PB Digital מאפשר בניית טפסים חכמים בתוך המערכת והחתמת לקוחות בכל הערוצים: וואטספ, מייל, SMS, צ'ט ואחרים. המודול מייעל תהליכי סבב חתימות על מסמכים ארגוניים כגון הזמנות רכש, שינויי דיירים בפרוייקטי בנייה, הסכמים ועוד.

בהתאם לדרישות הביטחון הארגוניות, ניתן להתקין את המערכת  בשרתים פנימיים של החברה או לחילופין במודל ענן.

ה- Designer של מערכת PB Digital מאפשר למשתמשים בארגון ליצור תמפלטים של טפסים דיגיטלים באופן עצמאי, ללא צורך בפיתוח. המערכת עובדת ב DRAG AND DROP וכל משתמש ארגוני יכול לעצב טפסים בהתאם לקו העיצובי של הארגון.

מערכת PB Digital מאובטחת במגוון כלים ופתרונות טכנולוגים שונים, כולל: FW, אנטי וירוס, מערכות להלבנת קבצים, אימות דו-שלבי של המשתמשים ואחרים.

דילוג לתוכן